O firmie

Firma Uno jest jedną z największych hurtowni wyrobów pirotechnicznych na Dolnym Śląsku. Nasz towar, zanim trafi do rąk naszych klientów, przechodzi przez wieloetapową kontrolę jakości. Dobra jakosc produktow bezposrednio przenosi się na bezpieczeństwo ich użytkowania. Dowodem na to może być fakt, iż nasza firma nigdy nie odnotowała wypadku związanego z użyciem naszych artykułów. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 400 produktów różnego rodzaju: wyrzutni, rzymskich ogni, zestawów sylwestrowych, rakiet petard i zimnych ogni, a także lampek dekoracyjnych, miniaturowych, lampkowych systemów zewnętrznych, kurtyn i siatek świetlnych, świeczników adwentowych, perłowych kuleczek, figurek przestrzennych i węży świetlnych. Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów pirotechnicznych, dzięki czemu mogą Państwo od nas zawsze oczekiwać najwyższej jakości usług i artykułów. Mamy nadzieję, że nasza oferta handlowa zaspokoi wszystkie gusta oraz dostarczy wspaniałych wrażeń w okresie świątecznym.

Ograniczenie terytorialne
Mapa Wrocławia Sprzedaz z dostawą prowadzona jest tylko na terenie Wrocławia. Podaj kod pocztowy adresu dostawy w celu weryfikacji terytorium.

Kod pocztowy Weryfikuj
Ograniczenie wiekowe
Dowód osobisty Zgodnie z ustawą z dnia 22 czerwca 2001 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.
(Dz. U. Nr 67, poz. 679 z późn. zm. )


Nie sprzedajemy artykułów pirotechnicznych nieletnim. Oznacza to, że przy dostawie fajerwerków musisz okazać dowód i zostać pozytywnie zidentyfikowany przez naszego kuriera.
Przyjąłem do wiadomości
Kod rabatowy
Zamknij

Podaj kod rabatowy: Wyślij kod